wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Zwroty
Kontakt
 • INTERTECH Janusz PrzytockiSklep ModneFirany.plSzalejów Górny 67
  57-314 Szalejów Górny
  woj. dolnośląskie

  REGON: 020739020
  NIP: 883-167-24-27
 • E-mail:biuro@modnefirany.pl
 • Godziny działania sklepuINFOLINIA TELEFONICZNA chwilowo nieczynna. Zapraszamy do kontaktu mailowego.
Systemy płatności
 • PayU
 • eserivce
 • PayPal
 • Przelewy24
 • iMoje
 • BGŻ
Miłego dnia

Życzymy wszystkim miłego i szczęśliwego dnia.

Zwroty

Mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny.

Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie towaru lub w którym osoba trzecia, inna niż przewoźnik, i wskazana przez Państwa, weszła w posiadanie towaru, lub w przypadku dostaw partiami lub w częściach, od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie ostatniej partii lub części lub w którym osoba trzecia, inna niż przewoźnik, i wskazana przez Państwa, weszła w posiadanie ostatniej partii lub części.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas INTERTCH Janusz Przytocki, Pl. Bolesława Chrobrego 33/6, 57-300 Kłodzko, e-mail: , o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego pisemnego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą lub pocztą elektroniczną).

Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy dostępnego pod adresem: http://www.modnefirany.pl/zwroty/formularz_zwrotu_towaru_2014.pdf,  jednak nie jest to obowiązkowe.

Do zwracanego towaru należy dołączyć otrzymany paragon lub fakturę VAT.

Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.


SKUTKI ODSTĄPIENIA OD UMOWY

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy, niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji chyba, że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem.

Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

Zwracany towar prosimy odesłać niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni.


ODPOWIEDZIALNOŚĆ KLIENTA

Odpowiadają Państwo za zmniejszenie się wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.KOSZT ODESŁANIA TOWARU

W przypadku odesłania towaru będą Państwo musieli ponieść  bezpośrednie koszty jego zwrotu. Firanki, zasłony, tkaniny i inne małe akcesoria ze względu na swój charakter mogą zostać w zwykły sposób odesłane pocztą. W przypadku rolet, mechanizmów i innych  akcesoriów o długości do 150cm, towar ze względu na swój charakter także może zostać w zwykły sposób odesłany pocztą. W przypadku towarów dłuższych, możliwy jest jedynie zwrot firmą kurierską. Koszt zwrotu firmą kurierską szacowany z terytorium Polski to maksymalnie 60 zł/towar. Koszt zwrotu przesyłki zagranej wynosi maksymalnie 70zł (w przypadku firanek/zasłon itd.) lub 400zł  (w przypadku rolet i innych akcesoriów o długości ponad 150cm).


OGRANICZENIE PRAWA DO ODSTĄPIENIA OD UMOWY

Prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umowy  w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb. Nie ma zatem możliwości zwrotu towaru wykonanego na indywidualny wymiar lub według specyfikacji Klienta.
 
Przejdź do strony głównej
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu