wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Płatności
Kontakt
 • INTERTECH Janusz PrzytockiSklep ModneFirany.plSzalejów Górny 67
  57-314 Szalejów Górny
  woj. dolnośląskie

  REGON: 020739020
  NIP: 883-167-24-27
 • E-mail:biuro@modnefirany.pl
 • Godziny działania sklepuINFOLINIA TELEFONICZNA Czynna od poniedziałku do piątku w godzinach: 09:00 - 15:30
Systemy płatności
 • PayU
 • eserivce
 • PayPal
 • Przelewy24
 • iMoje
 • BGŻ
Miłego dnia

Życzymy wszystkim miłego i szczęśliwego dnia.

Płatności

Masz do wyboru następujące formy płatności za zamówiony towar:
 
a) Za pobraniem – płatność dokonywana jest przy odbiorze przesyłki.
 
b) Przelewem bankowym - na konto firmy. Dane do przelewu:
INTERTECH Janusz Przytocki
57-314 Szalejów Górny 67
numer konta: 95 1140 2004 0000 3202 4829 1783
tytułem "Zamówienie 'numer zamówienia'".
 
c) Płatność przez System Płatności Elektronicznych: kartą płatniczą, kredytową lub e-przelewem.  Przez System Płatności Elektronicznych (w dalszej części nazwanej SPE) rozumie się w szczególności systemy: PayU, przelewy24, PayPal.

Jeżeli do 14 dni od daty złożenia zamówienia na konto bankowe Sklepu nie wpłynie cała należna kwota, zlecenie zostanie anulowane.
 
 
d) Zasady dokonywania płatności przez Klientów za pośrednictwem SPE
 
d1) Płatności za pośrednictwem SPE mogą dokonywać wyłącznie osoby uprawnione do posługiwania się danym instrumentem, w oparciu o który następuje realizacja płatności, w szczególności daną kartą płatniczą może posługiwać się wyłącznie jej uprawniony posiadacz. Wykryte przez SPE przypadki nadużyć będą zgłaszane bezpośrednio do właściwych wydziałów Policji.
 
d2) Modnefirany.pl w swoim serwisie udostępnia Klientom odpowiedni formularz transakcji. Dane z formularza są automatycznie przekazywane do Partnera SPE za pośrednictwem SPE.
 
d3) Klient, po zatwierdzeniu formularza transakcji w Sklepie  Modnefirany.pl i wybraniu formy płatności za pośrednictwem SPE, jest automatycznie przekierowywany odpowiednio: w przypadku płatności dokonywanych przy użyciu karty płatniczej – na stronę internetową Partnera SPE będącego centrum autoryzacyjno-rozliczeniowym, w przypadku płatności w drodze przelewu internetowego – na stronę internetową Partnera SPE będącego bankiem, a w przypadku płatności w drodze przelewu tradycyjnego – na stronę internetową Serwisu SPE.
 
d4) W celu dokonania płatności Klient powinien potwierdzić dokonanie płatności na stronach internetowych odpowiedniego Partnera SPE zgodnie z zasadami określonymi przez tego Partnera. W przypadku dokonywania jakichkolwiek zmian w formularzu płatności udostępnionym na na tych stornach i automatycznie uzupełnionym przez SPE, płatność może nie zostać zrealizowana.
 
Przejdź do strony głównej
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu